Signeersessies 2021

Geen Stripfeest zonder signeersessies! Ook dit jaar zijn de stripauteurs op de afspraak. Ze verwelkomen je graag in de deelnemende Brusselse boekhandels.
We vullen de lijst aan naarmate de bevestigingen binnenkomen, check de lijst dus geregeld voor nieuwe namen!

Alain Peral

- 14.00 - 16.00

Les Schtroumpfs - Le Lombard

Alec Severin

- 13.30 - 17.30

Under the Ink / Expo 59 Magazine - Expo 59

Alec Severin

- 13.30 - 17.30

Spirou / Robbedoes - Dupuis

Alec Severin

- 14.30 - 17.30

Artbook Mark Severin - Editions de la Dyle

Alix Garin

- 17.00 - 18.00

Ne m'oublie pas - Le Lombard

André Osi

- 13.30 - 17.30

Napoléon 1 - Kennes

Anne-Caroline Pandolfo & Terkel Risbjerg

- 11.00 - 14.00

Sous brouillard - Dargaud

Aude Mermilliod

- 16.00 - 19.00

Le Chœur des Femmes - Dargaud

Aude Mermilliod

- 16.00 - 17.00

Le Chœur des Femmes - Le Lombard

Camille Mélu

- 16.00 - 18.00

Filles uniques - Dargaud

Catel Muller

- 17.00 - 19.00

Alice Guy - Casterman

BDWeb

Catel Muller

- 10.30 - 12.00

Alice Guy - Casterman

Catel Muller

- 16.00 - 18.00

Alice Guy - Casterman

The Skull

Dany

- 14.00 - 16.00

"Blagues coquines" & Intégrale de "Olivier Rameau" - Kennes

Elene Usdin

- 17.00 - 19.00

Renée aux bois dormant - Sarbacane

Gabriel Delmas

- 15.00 - 17.00

Circé - Dargaud

Gérard Goffaux

- 14.00 - 16.00

La mort à Lunettes - Kennes

Godi & Falzar

- 14.00 - 16.00

Ducobu - Le Lombard

Jean-Marc Krings

- 14.00 - 16.00

Passepeur, Cherche et trouve, Diables Rouges - Kennes

Joris Mertens

- 14.00 - 16.00

Béatrice - Rue de Sèvres

Joris Mertens

- 16.00 - 17.00

Béatrice - Rue de Sèvres

Joseph Kai

- 14.00 - 16.00

L'intranquille - Casterman

Juanjo Guarnido

- 16.00 - 19.00

Blacksad - Dargaud

info@multibd.com

Bobbi Boa - 25 Rue Henri Mausstraat - 1000 Bru

Judith Vanistendael

- 15.00-17.00

La Baleine Bibliothèque - Le Lombard

Keramidas

- 15.00 - 18.00

Commando barbare - Glénat

Kim

- 14.30 - 17.30

Esther Verkest - Oogachtend

Lapuss'

- 14.00 - 16.00

Putain de Chat / Bon Chien / Space Wars / Ma vie de papa et ma vie de maman + BD Diables Rouges - Kennes

Liroy

- 14.00 - 16.00

Esope le loup - Kennes

Ludo Borecki

- 14.00 - 16.00

La vie compliquée de Léa Olivier - Kennes

Mawil

- 14.00 - 16.00

Lucky Luke - Dargaud

Anspachgalerij – Anspachlaan, 24 - 1000 Brussel

Milan Hulsing

- 13.30 - 17.30

Spaans Rood / De smokkelaar / Stad van Klei - Scratch

Nicolas Keramidas

- 16.00 - 18.30

Commando barbare, Editions Glénat

Nicolas Pitz

- 15.00 - 17.00

Hantée - Jungle

Olivier Speltens

- 15.00 - 18.00

AFrikacorps - Paquet

Pim Bos

- 13.30 - 17.30

Tremen 1 & 2 - Ballon

Quentin Zuttion

- 17.00 - 18.00

La Dame Blanche - Le Lombard

Raives

- 16.00 - 18.30

Les Temps Nouveaux (nouvelle intégrale) - Le Lombard

Sandrine Martin

- 15.00 - 17.00

Chez toi - Casterman

Thomas Du Caju

- 15.00 - 18.00

Les ailes de l’espérance - Paquet

Thomas Du Caju

- 13.30 - 17.30

Vleugels van Hoop / Betty & Dodge - Silvester

Thomas Legrain

- 13.00 - 16.00

Sisco / The Regiment - Le Lombard

Tristant Roulot

- 13.00 - 16.00

Chroniques Diplomatiques T1 - Le Lombard

Vincent Mallié

- 11.00 - 14.00

Ténébreuse - Dupuis

Vincent Mallié

- 11.00 - 14.00

Ténébreuse - Dupuis

Virginie Augustin

- 17.00 - 20.00

Joe la pirate - Glénat

Yoann Chivard

- 14.00 - 16.00

Supergroom T2 - Dupuis