Éditions du Lombard

A01

Bericht aan alle kinderen: Dokus de Leerling zal je hulp hard nodig hebben op de Lombard-stand! Het instituut Latouche plant verschillende activiteiten in het klaslokaal “Dokus”.

De beroemde Youtubers Bapt&Gael en de illustrator Baba zullen ook aanwezig zijn om je een voorsmaakje te geven van hun album “Ça c'est vraiment BD”. Kom ze ontmoeten tijdens een improvisatietekenshow in Bozar op zaterdag om 15.00 uur!

Editeurs
Animations et ateliers

Signeersessies aan de stand

Vrijdag

14:00 - 16:00

Godi

L'Elève Ducobu, Léonie

14:00 - 16:00

Yohan Sacré

Timo l'Aventurier

14:00 -16:00

Vincent Dugomier

Les enfants de la Résistance

16:00 - 18:00

Dimitri Armand

Texas Jack

16:00 - 18:00

Jef

Deux hommes en guerre, Une Histoire de France

16:00 - 18:00

Philippe Xavier

Tango

16:00 - 18:00

Thomas Kotlarek

Une Histoire de France

16:00 - 18:00

Thomas Legrain

The Regiment, Sisco

16:00-18:00

Aude Mermilliod

Les Reflets Changeants

16:00-18:00

Olivier Grenson

Niklos Koda 

Zaterdag

10:00 - 12:00

Falzar

L'instit Latouche, Léonie

10:00 - 12:00

Godi

L'Elève Ducobu, Léonie, L'instit Latouche

10:00 - 12:00

Vincent Dugomier

Les enfants de la Résistance

10:00 - 12:00

Yohan Sacré

Timo l'Aventurier

12:00 - 13:00

Baba

Ça c'est vraiment BD

12:00 - 13:00

Bapt & Gaël

Ça c'est vraiment BD

14:00 -16:30

Christophe Simon

Jakob Kayne

14:00 -16:30

Dimitri Armand

Texas Jack

14:00 -16:30

Jef

Deux hommes en guerre, Une Histoire de France

14:00 -16:30

Thomas Kotlarek

Une Histoire de France

14:00 -16:30

Turk

Léonard

14:00-15:00

Hermann

Duke 

15:00 -18:00

David Tako

Green Class

16:30 - 19:00

Frédéric Genet

Gagner la guerre

16:30 - 19:00

Godi

L'Elève Ducobu, Léonie

16:30 - 19:00

Raives

Les Temps nouveaux

16:30 - 19:00

Warnauts

Les temps nouveaux

17:00 - 19:00

Bernard Vrancken

I.R.$

17:00 - 19:00

Clarke

Réalités Obliques

17:00 - 19:00

Thomas Legrain

The Regiment, Sisco

17:00 - 19:00

Vincent Brugeas

The Regiment

Zondag

10:00-12:00

Alain Péral

les Schtroumpfs

10:00-12:00

Godi

L'Elève Ducobu, Léonie

10:00-12:00

Vincent Dugomier

Les enfants de la Résistance

11:00 - 13:00

Jef

Deux hommes en guerre, Une histoire de France

11:00 - 13:00

Thomas Kotlarek

Une Histoire de France

12:00 - 14:00

Bapt & Gaël

Ça c'est vraiment BD

14:00 -16:30

Dimitri Armand

Texas Jack

14:00 -16:30

Kas

Les Sans-Visages

14:00 -16:30

Philippe Xavier

Tango

14:00 -16:30

Raives

Les temps nouveaux

14:00 -16:30

Warnauts

Les temps nouveaux

14:00 -16:30

Yves Swolfs

Lonesome

14:00 -17:00

David Tako

Green Class

Activiteiten aan de stand

Vrijdag, Zaterdag, Zondag

Animatie "Dokus de Leerling"

Dokus de Leerling zal je hulp nodig hebben op de Lombard-stand!